Hayvan Çadırı ihtiyacı , devlet tarafından girişimcilere verilen hibe desteği sayesinde arttı.

hayvan çadırı
hayvan çadırı

Yaygın olarak hayvan çadırı; Kümes hayvancılığında(tavuk besleme ve yumurta üretimi), Mantar yetiştiriciliğinde,küçükbaş hayvan, büyükbaş hayvan ve solucan gübresi gibi farklı alanlarda kullanılır.

Hayvan çadırında ısı yalıtımı çok önemlidir. Bu ısı yalıtımını sağlamak için izolasyon malzemesi kullanılır. İlk olarak iç kısma astar olarak pilsa branda, onun üzerine müşterilerimizin isteğine göre (hava kabarcıklı alüminyum izolasyon,cam yünü) izolasyon serilir.Dış tarafına ise tırlık pvc polyester branda montajı yapılır.

Demirkonstrüksiyon olarak, çatı şeklinde veya oval iskelet şeklinde yapılır. Şantiye tipi de dediğimiz oval iskeletlerde boru sistemi kullanılır. Borular birbirine geçirilerek hem birbirinden destek alır hem de bu sayede sökülür takılır demonte sistem olur.

Çatı şeklinde ise ölçü büyükse ve yüksekliğinde fazla ise, makaslı sistem dediğimiz profilli sistem kullanılır. bu sistemde Makaslar yere flash ile sabitlenir. makas aralarına ise yine profilden aşıklar yerleştirilir. Bu sistemde sökülür takılır sistemdir.

Çadırın istenilen her yerinde havalandırmak için pencere açılabilir. Delikli branda ile havalandırma sağlanabilir. Kapıyı istediğiniz her bölümden açabilirsiniz.

Ayrıca Müşterilerimizin isteği doğrultusunda, ister montajı bize ait bir şekilde anahtar teslim veya montajsız bir şekilde paketli, ambalajlı olarak size ulaştırabiliyoruz.

hayvan çadır fiyatları
hayvan çadırı fiyatları